Sinem Kobal’ı Aldattığı İddia Edilen Kenan İmirzalıoğlu İhanet Sorularına Son Noktayı Koydu

Magazin dünyasının gözde çiftlerinden olan Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti, geçtiğimiz günlerde ihanet iddiasıyla gündeme gelmişti. Kenan İmirzalıoğlu’nun Sinem Kobalı aldattığı iddiası sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Geçtiğimiz gece eşi Sinem Kobal ile bir otel çıkışı görüntülenen İmirzalıoğlu, ihanet iddialarına son noktayı koydu.

2016 yılında dünyaevine giren Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti, bu evliliklerinden Lalin ve Leyla adında iki kız çocuğu dünyaya getirerek anne ve baba olmanın mutluluğunu tattı.

Kenan İmirzalıoğlu, eşi Sinem Kobal’a her hareketiyle ve söylemleriyle aşkını duyuran ve gösteren bir isim. Hatta İmirzalıoğlu eşi için “Rabbim aklımı aldı, yerine onu koydu.” bile demişti.

Yaşadıkları aşkla magazin dünyasının en gözde çiftlerinden olan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz günlerde ihanet iddiasıyla gündeme geldi.

Bir sosyal medya kullanıcısı “Selana aldatıldın, haber doğru. ‘Sete gidiyorum’ diyerek aldatmış” yazarak Sinem Kobal’ın aldatıldığını iddia etmişti. Bu ihanet iddiası da kısa sürede sosyal medyada yayıldı.

Aldatma iddialarına çoğu insan kulak asmazken yine de ünlü çift bu iddiaları jet hızıyla yalanladı. Geçtiğimiz gece bir otel çıkışı görüntülenen Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti, ihanet sorularına son noktayı koydu.

Otelden eşi Sinem Kobal’la el ele çıkan Kenan İmirzalıoğlu, basın mensuplarına “İşin aslını siz biliyorsunuz” diyerek ihanet iddialarına açıklık getirdi.?

‘Siz bunu ciddiye almadınız değil mi? Biz çünkü umursamadık. O yüzden insanların hafızasını kirletmeye gerek yok. Bir deli kuyuya taş atıyor, biz o kuyuya inmeyiz ama arkadaşlar. O haber nerden çıktı bilen var mı? Bilmediğimiz bir insanın bir iddiasını nasıl dikkate alırız ki? Biz bununla nasıl baş edeceğiz? İşin aslını siz biliyorsunuz. Buna rağmen bize sormayın. Eyvallah canlar.’ diyerek aldatma haberlerine son noktayı koydu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x