Vivo V30 için geri sayım başladı! Hem ucuz, hem güçlü!

Vivo, S18 serisi premium orta segment akıllı telefonunu Çin’de piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Lansman 14 Aralık’ta planlanıyor ve markanın üç modeli tanıtması bekleniyor: Vivo S18, S18e ve S18 Pro. Bu cihazların, global pazarda farklı isimler altında yeniden markalanması bekleniyor. Şu anda, Vivo V30 ve V30 Lite’ın Vivo S18 ve S18e akıllı telefonlarının yeniden markalanmış versiyonları olabileceği düşünülüyor.

Son zamanlarda, Vivo V30‘un yeni bir NCC listelemesi, cihazın tasarımı ve ana özellikleri hakkında bilgileri ortaya çıkardı. V2318 model numarası ile etiketlenen bu liste, akıllı telefonun, diğer renk seçeneklerinin yanı sıra, zarif bir siyah renk seçeneğiyle geleceğini gösteriyor. Arka panelde, iki kare kamera düzeneği ve bir LED flaşı barındıran büyük dikdörtgen bir modül bulunuyor. Cihazın kenarları, kullanıcıların cihaza daha rahat ve konforlu bir şekilde tutunmasını sağlamak için kıvrımlı tasarlanmış.

Cihazın ön yüzünde, selfie kamerasını barındıran merkezi bir delikli kesime sahip kıvrımlı bir ekran bulunuyor. Sağ kenar, ses düğmesi ve güç düğmesini barındırırken, alt kısım USB Tip-C portu, hoparlör ızgarası, SIM tepsisi bölümü ve ana mikrofonu içeriyor.

Telefon, 4,895mAh kapasiteli bir pil ile gelecek, bu muhtemelen 5,000mAh olarak pazarlanacak. 80W hızlı şarj desteği sunacak. İlerleyen bilgiler, V30’un 12GB RAM ve 512GB depolama alanına sahip olacağını ortaya koyuyor.

Önceki bir Geekbench Vulkan benchmark listelemesine göre, cihazın yeni tanıtılan Snapdragon 7 Gen 3 işlemci ile donatılacağı anlaşıldı. Kesin lansman tarihi henüz açıklanmamış olsa da, bu olayın selefine göre önemli ölçüde daha erken gerçekleşmesi bekleniyor. Vivo V29 serisinin global lansmanı Temmuz’da gerçekleşmiş, ancak cihazlar Eylül’e kadar mağazalarda yerini almamıştı. V30 serisi için ise 2024’ün başlarında bir lansman bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x